Küçük Korsanlar

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 13,99 TL
  • Boyut 382 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma wonderkind GmbH
Mobil cihazınızda çocuğunuza keyifle oynatabileceğiniz bir macera oyunu ile karşı karşıyasınız.

Mobil cihazınızda çocuğunuza keyifle oynatabileceğiniz bir macera oyunu ile karşı karşıyasınız. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip keyifle çocuğunuzun oynamasına izin vereceğiniz bir mobil oyun olan Küçük Korsanlar oyununa sizde sahip olun. Bu mobil oyun çocuğunuza kesinle zarar verecek içerikleri kendi bünyesinde barındırmamaktadır. Gayet güvenilir bir oyun olan Küçük Korsanlar oyunu çocuğunuza sevgi, empati kurma, dostluk ve sebep sonuç ilişkilerine yönelik mesajlar vermektedir.

En eğlenceli oyun arkadaşlarınızı bir araya getirin ve geminize atlayın, sonra liman liman gezecek macera dolu anlar yaşayacaksınız. Sizde çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istiyorsanız Küçük Korsanlar oyununu mobil cihazınıza indirerek çocuğunuzun oynamasına izin verebilirsiniz. 

Herhangi bir şeye dokunduğunda veya bir şeyi hareket ettirdiğinde bir etki yaratmış olursun. Çocuklar, korsan dünyamızda etkin şekilde kendi ortamlarını yaratabilir. Sınırsız bir eğlence için bir sürü heyecan verici macera ve süper minik oyunlar yer alıyor Küçük Korsanlar oyunumuzda. Denizin ve geminizin tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Küçük Korsanlar indir
DİĞER SÜRÜMLER